• info@asyahastanesi.com
  • +90 212 537 16 16 / 444 5 565

  GÜVENLİ HIZLI ÇÖZÜM

 

Hastanemiz, doktorlarımız ve birimlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

ÖZELLİKLİ BİRİMLERİMİZ

03 04 01

06 02 08

İSTEK VE ÖNERİ!

Hastanemizden beklentileriniz , İstek ve Önerilerinizi bizimle paylaşmak isterseniz formumuzu doldurabilir yada 0212 537 10 37 yi arayınız.

DOKTORA SOR!

Sağlığınız ile ilgili aklınıza takılan tüm konularda doktorumuza sorularınızı yöneltebilir, istediğiniz konuda detaylı bilgiler alabilirsiniz.

İLETİŞİME GEÇ!

Hastanemiz, doktorlarımız hakkında bilgi almak veya randevu oluşturmak için bizimle mail veya telefon aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz.

7-24 Hizmet

Hastanemiz ve doktorlarımız 7 gün 24 saat aralıksız hizmetinizdedir. Randevu almak için bizimle iletişime geçin.

Profesyonel Ekip

Doktorlarımız, hemşirelerimiz ve diğer sağlık çalışanlarımız alanında uzmanan, tecrübeli, güler yüzlü kişilerden oluşmaktadır.

Çağdaş Teknolojiler

Asya Hastanesi olarak sağlık alanındaki tüm gelişmeleri takip ediyor, en son teknolojileri hastanemize kazandırıyor, sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Kişisel Veriler

Hastanemizden hizmet alan hiçbir kimsenin kişisel verileri kendisi dışında hiçbir kimse ile izni olmadan paylaşılmamaktadır.

 Hasta Hakları

Hastanemiz çalışanlarının tamamı uluslararası hasta hakları konusunda eğitimli ve bu hakların korunması için her türlü çabayı gösteren kişilerdir.

 Anlaşmalı Kurumlar

Hastanemizin bir çok kurum ve kuruluşla özel ve genel anlaşmaları bulunkatadır. İlgili kurumların listesine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Check-Up Hizmetleri

Check-up Ünitemizde , kişinin belirti gösteren bir şikayeti olmasa dahi gizlice oluşmaya başlayan hastalıklarının, yapılan muayene ve tetkiklerle erken aşamadayken saptanmasıdır.

45 yaş altı kadın

Check-Up Hizmetleri

45 yaş altı kadın

Detaylar
45 yaş üstü kadın

Check-Up Hizmetleri

45 yaş üstü kadın

Detaylar
45 yaş altı erkek

Check-Up Hizmetleri

45 yaş altı erkek

Detaylar
45 yaş üstü erkek

Check-Up Hizmetleri

45 yaş üstü erkek

Detaylar

Doğurganlık simgesi olan rahim her kadın için son derece önemli bir organ. Ancak bazı hastalıklar var ki bu durumda tek çözüm rahmin operasyonla alınması olabiliyor.

 


Histerektomi rahmin alınması demektir.Jinekolojide en çok yapılan ameliyattır. Yaklaşık 1-2 saat süren bir ameliyattır.Histerektomi için en önde gelen neden rahimin myomlarıdır. Ameliyat kararı hastanın yaşı ile ilgili olarak değişir. Histerektominin gerekliliklerinden diğer bir neden, kronik kasık ağrıları, rahim sarkması, kanser öncesi belirtilerdir; Çocuk isteyen veya rahminin alınmasını istemeyen hastalarda sadece miyomlar çıkarılıyor ve rahim dikilerek, alınmıyor. Rahim içine doğru büyüyen ve kanama yapan miyomlar histeroskopi ile alınabiliyor.

 

 

ASYA HASTANESİ

 

Adres: Küçükköy Meydan 537.Sokak Merkez Camii Karşısı No:5 Küçükköy/Gaziosmanpaşa/İstanbul

 

Telefon: (0212) 212 537 16 16
Email: info [ @ ] asyahastanesi.com
Web: www.asyahastanesi.com